Calimë

Jakou nemoc/zranění mohu použít v povídce (…)?

potřebuji, aby postava zůstala v nemocnici na týden, dva. Mělo by to být ale něco, při čem nehrozí žádné vážnější následky a také, aby ta postava měla celkem volnost, tzn. aby mohla psát na notebooku a normálně komunikovat. díky za všechny nápady :)

Nejlepší odpověď
Drap

Nakažení salmonelou

Další odpovědi
arygnoc

na tieto požiadavky najlepšie vyhovuje, aby bol hrdina iba na pozorovaní, napr. po nejakej traume, ktorá môže mať aj súvislosť s dejom (a čo nemusí byť vôbec zrejmé z jeho pobytu v nemocnici, čo môže vyjsť najavo až v rozuzlení zápletky).

IK

Spála 14 dní na infekčním, ale věci by si asi nechali.
Něco co by vyžadovalo testy a pozorování..

marci1

Komplikovaná zlomenina nohy.

anonym

Vyber si nějakou infekční nebo kožní chorobu. První mne napadl zápal plic, ale tam by to první dny asi na sezení u notebooku nebylo.