Avatar uživatele
Kepler

Jakou nejzbytečnější nebo nefunkční věc jste kdy koupili?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? nyjono, aliendrone před 1292 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Takovou housenkovitou podložku pod záda na spaní. Nedalo se s tím spát, tlačilo to a bylo v tom vedro…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Kráječ/sekáček na cibuli. Ten pořízený typ byl k ničemu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Avomet. Tak nějak z nostalgie (ty nejspíš budeš vědět o co jde, a možná ještě další 4 tady). A pak jsem zjistil, že je to stejně nějaký starší méně pokročilý typ, než ten co jsem znal a chtěl. (i kdyby nebyl, je v současnosti překonán téměř jakýmkoli měřákem dostupným i za 150kč, jediné čím v současnosti zaboduje je „ručička“ a stupnice se zrcátkem). Ale asi to nebude nejzbytečnější…

Ještě jsem si na průmce od kolegy koupil starší skateboard. Nikdy jsem se na něm nenaučil pořádně jezdit. Ale vlastně taky asi nebude nejzbytečnější. Párkrát jsem ho použil na stěhování nábytku.

Tak ještě plotr Ten tuším od Aritmy. S jedním jsem si alespoň nějakej čas hrál, udělal jsem si pro něj knihovní funkce na C64 takže už skoro fungoval. Jen občas někde něco přeteklo a on se pak rozhodl se na pozici dostat druhou stranou když početně zvládal 65536 desetin milimetru – takže zničil 6m papíru (měl jsem tam roli)… Ale ten druhej jen zůstal někde ve skříni…

Určitě si časem vzpomenu ještě na pár perel… ale zatím to bude muset stačit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Kdysi kolem roku 2000 jsem si koupil pás na měření frekvence a další blbosti, a neuměl jsem s tím moc dělat. Stálo to asi 3000 Kč. Pak jsem byl služebně na večeři s holandským kolegou a nabídl jsem mu to. Nedal mi za to nic, jen pár informací o výrobcích, ale za pár let podnik zkrachoval. Měl jsem na něj dobré vzpomínky, předali jsme si pár věcí, on nějaké nahrávky pro dceru, já jemu a japonskému kolegovi vánoční cukroví. Od toho Japonce jsem se dozvěděl, že zemřel. Zda to zařízení využil, nebo se přetrénoval, nebo měl srdeční vadu, jsem nezjistil. Ale třeba mu to pomohlo. To už nevím. Snad jsem udělal dobrý skutek a daroval jsem to, co jsem nevyužil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jéje, to by ale BYL SEZNAM! ;) :D :D
Asi jako nejčerstvější se mi vybavuje nákup „jednorázových brýlí“ na blízko. Svoje jsem zapomněl doma, neva, vracet se nebudu a koupím si DALŠÍ, však ony se BUDOU hodit i potom. (mám jich už hafo, na záchodě, v garáži, všude, ale stále NE DOST). V košíčku jsem vyhrabal správné dioptrie a tradá. Bohužel, když se asi o 70km dál na místě potřeby ukázalo, že se s jejich pomocí NEDÁ koukat („rozostřovaly“ – asi vadný povrch, nwm, když jsem na to neviděl, co bys chtěl od plastu za pár korun ;) :D :D), tož jsem je k nesmírnému pobavení všech okolo [BTW – všiml sis, jak jsou lidé šťastní, veselí a vůbec se skvěle baví, když tě potká podobný lapsus? :o ;)] „uvážlivě a s chladnou hlavou“ promptně rozšlapal (tahat se naz5 tu dálku kvůli stokorunové reklamaci nepřicházelo v úvahu).

Poučení zní – prověř kvalitu jednorázových brýlí HNED u kasy! Ale jak říkám, mohl bych podobných případů napsat/zdokumen­tovat celý stoh a to i v cenově MNOHEM vyšších kategoriích. :)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Rybářské brodicí kalhoty a elektrostimulační přístroj na hubnutí se spoustou gelu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Tak nejzbytečnější věc, co jsem kdy koupil, byly cigarety a nefunkční slavný Kosmodisk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Kdysi ten údajně zázračný nano váleček na odstraňování nečistot s oděvů. Po opláchnutí už neodstraňoval. Takže šunt, jako všechno z podobného webu. Od té doby tyto reklamy a i reklamy jako takové jdou mimo mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Za poměrně značný peníz jsem pořídil elektrický průtokový ohřívač vody ve venkovním bazénu. Kromě vysoké ceny svým odběrem téměř způsobil vyhoření sítě. Možnost náhradního použití jsem nenašel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

elkon: Nějakej umývací váleček jsme také měli. A dokonce i fungoval. Umýt mýdlem šel a pak stále lepil (spousta mýdla, málo vody). Nevydržel nástup dětí, jejichž koníčkem je vše rozebíratelné rozebrat na prvočinitele a ty roznést po okolí (v lepším případě, v horším rozebírání pokračuje a jsme vyváděni z omylu o nedělitelnosti (atomos) oněch prvočinitelů)

před 1291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Dochy>>> Já mám tyhle válečky radši, než ty „sloupávací“. Fungují perfektně, tím lépe, čím důkladnějií je pak od mýdla (není ho moc potřeba, spíš je třeba to déle šudlat) )opláchneš a ofoukáš. Pokud použiješ ještě mokrý, tak zkraje moc nebere, ale s tím jak osychá třením o látku se to postupně lepší, než se zase zasviní (oplácají kočičími chlupy a dalším svinčíkem). :)

před 1289 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Co já pamatuju u toho našeho, tak mýdla bylo třeba hodně. Resp ne hodně na množství, ale poměr voda/mýdlo silně ve prospěch mýdla, jinak se ten bordel pořád šudlal na tom válečku a nešel dolů. V silném mýdelném roztoku to pak udělalo chuchvalec kterej po válečku hezky sklouznul. Dokud byla voda a málo mýdla pořád se to všechno lepilo na váleček.

před 1289 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek