Avatar uživatele
Pokročilý

Jakou nejvyšší roční částku pojistného na životní pojištění si může fyzická osoba odečíst od základu daně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Maximálně to může být 12 tisíc Kč za rok a tato částka musí být potvrzena pojišťovnou.
Odpočitatelné položky řeší §15 zákona o dani z příjmu.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

12 000

http://business.center.cz/… §15, odst. 6

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 772
Zlatý mosoj 433
Zlatý gecco 271
Zlatý Hlada 251
Zlatý ivzez 251
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 173
Zlatý led 171
Zlatý annas 158

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.