Kelt

Jakou největší peněžní částku jste kdy měli při sobě?

Možná jste kdysi nosily výplaty. Nebo jste měli peníze v hotovosti. Kolik to bylo? Můžete se pochlubit? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Přibližně dvacetinásobek běžné výplaty. Byla odměna za zlepšovací návrh.

Další odpovědi
elkon

Kdysi jsem měl dost velkou sumu u sebe, když jsem kupoval auto a nechtěli platbu převodem, pouze hotovost.

Drap

Pokud myslíš v hotovosti, tak částku hodně velkou, tak velkou, že už ji nikdy v ruce mít nebudu.

quentos

Naštěstí nenosil – když jsem začal vydělávat, už se posílalo na účet, takže dodnes jsem měl pohromadě v ruce cca deset tisíc, když jsem si šel před dovolenou do směnárny vyměnit hotovost za cizí měnu…

Hufnágl

Měl jsem k dipozici na útratu 6 milionu złotych, bohužel v době, kdy byla v Polsku hyperinflace. (89/90)