ReHu

Jakou největší důvěru vám projevilo některé zvíře?

Kamarádka ležela na pohovce a její kočka ji porodila koťátka na hrudi.
To mi připadá úžasné.
Doplňuji:
To, co popisuje mosoj mi dělá můj přiběhlý kocourek. Bříško vyžaduje hladit a drbat často.
>kropítko – můj obdiv. Také jsem musela nechat uspat kočindu, ale sama bych to asi nedokázala. Ale na veterině jsem ji držela a hladila.

Nejlepší odpověď
bobánek

Mně pes projevuje důvěru pokaždé když jsu sním venku.A to že mně poslechne,mám ho trochu nevicvičeného­.A potom v zimě když spadnu do velké závjeje,tak už mně hledá a když mně najde.Tak lítá okolo mně a oblizuje mi obličej.

Další odpovědi
mosoj

U kočky je projev největší důvěry když do vás naráží hlavičkou a na zemi si lehne a nastaví bříško.
Tohle všechno ode mě můj kocour vyžaduje.

VampGirl

Myslím, že mi dost velkou důvěru projevují koně, když se o ně starám. Nechají si sahat blízko očí, sahat na břicho, prohlížet zuby, probírat ocas a hřívu… Myslím, že podobný kontakt dovolí jen tomu, komu věří a důvěřují.

ten který je

Důvěru mi projevila holubička která přistála na balkoně a já tehdá jako dítě jí nasypal hrst rýže.Postupem času se osmělila a vkročila i do bytu,kde se procházela.Nechala se i po nějaké době hladit.

anonym

právě ted mi spí za zády na židli,musím dávat pozor at jí nezasednu,a tohle dělá často,kde jsem já chce být i ona

mosoj

Kropítko tak to si dovedu představit ja ti bylo. Já jsem byl takový otrlejší ale jak léta přibývají tak jsem si vychoval kocourka od malého koťátka a nikdy bych neřekl, jak mě to vezme. Je to rovnocený člen rodiny a vím že mě nikdy, na rozdíl od člověka, nezradí. On na mně doslova visí a chodí se mnou jako pejsek.

kropitko

Největší důvěru mi projevila moje holčička(feneč­ka),byla vážně nemocná a musela jsem ji nechat uspat(NO 11 let,rakovina dělohy),ale nechtěla jsem ji nechat uspat veterinářem,tak jsem si sedla,ona si na mě položila hlavu,oholila jsem jí tlapku a udělala jsem to sama,,,,tomu se říká důvěra,,,