Avatar uživatele
ReHu

Jakou největší důvěru vám projevilo některé zvíře?

Kamarádka ležela na pohovce a její kočka ji porodila koťátka na hrudi.
To mi připadá úžasné.
Doplňuji:
To, co popisuje mosoj mi dělá můj přiběhlý kocourek. Bříško vyžaduje hladit a drbat často.
>kropítko – můj obdiv. Také jsem musela nechat uspat kočindu, ale sama bych to asi nedokázala. Ale na veterině jsem ji držela a hladila.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, anonym, dagry, anonym, iceT, bobánek před 4955 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bobánek

Mně pes projevuje důvěru pokaždé když jsu sním venku.A to že mně poslechne,mám ho trochu nevicvičeného­.A potom v zimě když spadnu do velké závjeje,tak už mně hledá a když mně najde.Tak lítá okolo mně a oblizuje mi obličej.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

U kočky je projev největší důvěry když do vás naráží hlavičkou a na zemi si lehne a nastaví bříško.
Tohle všechno ode mě můj kocour vyžaduje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VampGirl

Myslím, že mi dost velkou důvěru projevují koně, když se o ně starám. Nechají si sahat blízko očí, sahat na břicho, prohlížet zuby, probírat ocas a hřívu… Myslím, že podobný kontakt dovolí jen tomu, komu věří a důvěřují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Důvěru mi projevila holubička která přistála na balkoně a já tehdá jako dítě jí nasypal hrst rýže.Postupem času se osmělila a vkročila i do bytu,kde se procházela.Nechala se i po nějaké době hladit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

právě ted mi spí za zády na židli,musím dávat pozor at jí nezasednu,a tohle dělá často,kde jsem já chce být i ona

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Kropítko tak to si dovedu představit ja ti bylo. Já jsem byl takový otrlejší ale jak léta přibývají tak jsem si vychoval kocourka od malého koťátka a nikdy bych neřekl, jak mě to vezme. Je to rovnocený člen rodiny a vím že mě nikdy, na rozdíl od člověka, nezradí. On na mně doslova visí a chodí se mnou jako pejsek.

před 4955 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Největší důvěru mi projevila moje holčička(feneč­ka),byla vážně nemocná a musela jsem ji nechat uspat(NO 11 let,rakovina dělohy),ale nechtěla jsem ji nechat uspat veterinářem,tak jsem si sedla,ona si na mě položila hlavu,oholila jsem jí tlapku a udělala jsem to sama,,,,tomu se říká důvěra,,,

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata