Nassin

Jakou nejpodivnější/nej­zábavnější věc jste si ve svém životě dostali nebo koupili?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vodotěsné LED svítítko do záchodové mísy, které reaguje na pohyb. Rozsvítí se při vstupu do místnůstky a pak mění barvy. 👀

Další odpovědi
paul1

No nevím, či nejpodivnější, ale užitečnou určitě ano. Včera jsem dostal mimo jiné i zvláštní dárek k narozeninám – hotel pro hmyz. Už jsem o tomto zařízení slyšel a těším se, až najdu vhodné místo, abych ho tam zavěsil a pozoroval. Na domečku byla připevněná visačka s názvy hotelu v různých jazycích, nejlepší byl po Polski – „hotel pro owady“. Doufám, že tyto potvory se mi tam neuhnízdí. Mimochodem – za mého mládí jich bylo hodně a nějak se vytratily.

Ametyst

Jako maličká jsem měla par krásných hraček na dálkové ovládání, přivezených přímo z Číny. Nejmilejší byla obrovská beruška se svítícím a blikajícím nosem. Samozřejmě měla veliké šikmé oči.:-)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

RyuzakiKate

Kolonoskopickou analýzu? A gastroentero­logové nebudou mít co žrát… :))

Ametyst

Keplere, další level bude integrovaná tiskárnička, která vytiskne kolonoskopickou analýzu. 🙂

Kepler

Mně by stačilo, kdyby to ještě zahrálo vítězný parádemarš po zdárném finále grande 😊

marci1

🙂

Ametyst

🙂 Případně pár teplých lidských slov, vyslovených počítačem. Bude to taková pěkná tečka za tím naším případem. 🙂