Avatar uživatele
Nassin

Jakou nejpodivnější/nej­zábavnější věc jste si ve svém životě dostali nebo koupili?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Malvína, Ametyst před 1040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Vodotěsné LED svítítko do záchodové mísy, které reaguje na pohyb. Rozsvítí se při vstupu do místnůstky a pak mění barvy. 👀

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

No nevím, či nejpodivnější, ale užitečnou určitě ano. Včera jsem dostal mimo jiné i zvláštní dárek k narozeninám – hotel pro hmyz. Už jsem o tomto zařízení slyšel a těším se, až najdu vhodné místo, abych ho tam zavěsil a pozoroval. Na domečku byla připevněná visačka s názvy hotelu v různých jazycích, nejlepší byl po Polski – „hotel pro owady“. Doufám, že tyto potvory se mi tam neuhnízdí. Mimochodem – za mého mládí jich bylo hodně a nějak se vytratily.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Jako maličká jsem měla par krásných hraček na dálkové ovládání, přivezených přímo z Číny. Nejmilejší byla obrovská beruška se svítícím a blikajícím nosem. Samozřejmě měla veliké šikmé oči.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Kolonoskopickou analýzu? A gastroentero­logové nebudou mít co žrát… :))

před 1039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Keplere, další level bude integrovaná tiskárnička, která vytiskne kolonoskopickou analýzu. 🙂

před 1040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Mně by stačilo, kdyby to ještě zahrálo vítězný parádemarš po zdárném finále grande 😊

před 1040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

🙂

před 1040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

🙂 Případně pár teplých lidských slov, vyslovených počítačem. Bude to taková pěkná tečka za tím naším případem. 🙂

před 1040 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek