Avatar uživatele
bolak

Jakou nejpěknější věc o vás kdy kdo řek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, barnajka před 4511 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Tu, které si nejvíc vážím, jsem ještě nikdy nikomu nezopakovala a neřeknu to ani tady. Ale můžu interpretovat tři největší lichotky, který mi během jednoho večera řekl člověk, kterého si extrémně vážím. A řekl mi je, aniž by mě víc znal a tedy věděl, že právě tyhle věci mě potěší mnohem víc než otřepaný chvály očí a pěknýho zpěvu.

  1. Máš nebezpečně bystrej postřeh.
  2. Jestli jsi na tohle přišla sama, tak z tebe něco bude.
  3. Máš výdrž /ohledně spotřeby kafe, vína a whisky/.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

V žebříčku žen určitě kraluje životní věta „Vezmeš si mne?“
Doplňuji:
P.S. Je v tom všechno a navíc na celý život!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Kamarád mě hned druhý den naší ‚známosti‘ nazval čistým srdcem a nevinnou duší. A prý to ze mě vycítil hned.
To mě fakt dojalo, miláček můj zlatej :))

A pravidelně měknu a mívám na krajíčku, když mi zase jiný kamarád říká ‚andělská sestřičko‘. Láskou bych ho v tu chvilku sežrala :)

Stejně tak nikdy nezapomenu na kamarádku, která sice má sůj vlastní svět a spoustu jiných kamarádů, ale přesto mi řekla, že mě má ráda jako svou sestru.
To mě tehdy hodně dostalo: jednak proto, že kamarádka je jedináček…a druhak proto, že mít sestru byl odmala i můj sen.
Bohužel nesplněný – mám ‚jenom‘ dva bráchy :)

A poslední klenot: nevzpomínám si, že by mě můj ex-milý kdy oslovil jménem. Vždycky přišel a plácnul: Nazdar ty vostudo :D
Bylo to náhodou pěkný. Rozhodně lepší jak všechny ty myšičky, berušky, prdelinky, broučci… :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

V osobním životě si nejvíce pamatuji výrok své paní v blíže nespecifikované situaci, který zněl: „brouku, mám Tě moc ráda“.
Z profesních aktivit pak pro moji uši nejlépe znělo poděkování ve smyslu: „byl jste přísný, ale spravelivý a vždy nám dokázal dobře podadit. Díky za spolupráci“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Řekl bych,že to je otázka pro toho,kdo to,kdy řekl. Tedy,pokud nějaký takový je. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Před třiceti lety mi sousedky řekly,že mám nejpěknější chlapské nohy a oči z celého sídliště,že to studovaly celý týden.
Po třiceti letech mi má drahá polovička láskyplně říká: Maňochu,ty jedna kraksno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek