bolak

Jakou nejpěknější věc o vás kdy kdo řek?

Nejlepší odpověď
Terryle

Tu, které si nejvíc vážím, jsem ještě nikdy nikomu nezopakovala a neřeknu to ani tady. Ale můžu interpretovat tři největší lichotky, který mi během jednoho večera řekl člověk, kterého si extrémně vážím. A řekl mi je, aniž by mě víc znal a tedy věděl, že právě tyhle věci mě potěší mnohem víc než otřepaný chvály očí a pěknýho zpěvu.

  1. Máš nebezpečně bystrej postřeh.
  2. Jestli jsi na tohle přišla sama, tak z tebe něco bude.
  3. Máš výdrž /ohledně spotřeby kafe, vína a whisky/.

Další odpovědi
anonym

V žebříčku žen určitě kraluje životní věta „Vezmeš si mne?“
Doplňuji:
P.S. Je v tom všechno a navíc na celý život!

barnajka

Kamarád mě hned druhý den naší ‚známosti‘ nazval čistým srdcem a nevinnou duší. A prý to ze mě vycítil hned.
To mě fakt dojalo, miláček můj zlatej :))

A pravidelně měknu a mívám na krajíčku, když mi zase jiný kamarád říká ‚andělská sestřičko‘. Láskou bych ho v tu chvilku sežrala :)

Stejně tak nikdy nezapomenu na kamarádku, která sice má sůj vlastní svět a spoustu jiných kamarádů, ale přesto mi řekla, že mě má ráda jako svou sestru.
To mě tehdy hodně dostalo: jednak proto, že kamarádka je jedináček…a druhak proto, že mít sestru byl odmala i můj sen.
Bohužel nesplněný – mám ‚jenom‘ dva bráchy :)

A poslední klenot: nevzpomínám si, že by mě můj ex-milý kdy oslovil jménem. Vždycky přišel a plácnul: Nazdar ty vostudo :D
Bylo to náhodou pěkný. Rozhodně lepší jak všechny ty myšičky, berušky, prdelinky, broučci… :D

dudu

V osobním životě si nejvíce pamatuji výrok své paní v blíže nespecifikované situaci, který zněl: „brouku, mám Tě moc ráda“.
Z profesních aktivit pak pro moji uši nejlépe znělo poděkování ve smyslu: „byl jste přísný, ale spravelivý a vždy nám dokázal dobře podadit. Díky za spolupráci“.

tom004

Řekl bych,že to je otázka pro toho,kdo to,kdy řekl. Tedy,pokud nějaký takový je. 🙂

jendahun

Před třiceti lety mi sousedky řekly,že mám nejpěknější chlapské nohy a oči z celého sídliště,že to studovaly celý týden.
Po třiceti letech mi má drahá polovička láskyplně říká: Maňochu,ty jedna kraksno.