jirka F

Jakou nejpálivější pizzu jste dosud ochutnali?

Já jsem ochutnal dosud nejpálivější pizza mě přišla ta která se nachází na obrázku z pixabay.

Nejlepší odpověď
Mp2

To, co mám rád..
Tady u nás v restauraci, pec na dřevo.. ne v těch rádoby pizzerkach, kde mají mokré pizzy z elektrické pece…

  1. Tomaty, mozzarella, cibule, palivy salam, hermelín, kukuřice
  2. Tomaty, mozzarella, salám, kukuřice, NIVA, (plátky, ne ta strouhaná sra**ka)
  3. Tomaty, mozzarella, slanina, špenát

4.smetana, mozzarella, kuřecí maso,brusinky..

Ty pálivé, s téma jsem raději skončil..
V jedné pizzerce to opravdu přehnali… Vyhodili jsme objednávku za pětikilo..

Další odpovědi
annas

Nejsem milovníkem pizzy. Když se u nás začaly pizzy prodávat, vyzkoušela jsem ji, nevím, o který druh šlo, ale požádala jsem, aby mně přidali něco pálivého.

Po dlouhé době jsem si koupila pizzu s tvarůžky a se šunkou, ale i když jsem požádala o pikantní kečup, moc jsem si nepochutnala.

Už si dlóoho pizzu nekoupím.

Rokio

Nikdy v životě jsem nejedl pálivou pizzu. Ochutnal jsem už šunkovou, tuňákovou a žampiónovou pizzu, ale pokud jde o pálivé pizzy, tak těm neholduji.

Kepler

Takovou, co jsem si udělal doma sám: romadúr, šunka, tatarka, rajčata a feferonky. To bylo dílo! Ještě druhého dne mě pálila pudel.

jirka F

@Mp2:Moje řeč jednou jsem byl také v nějaké restauraci a též to přehnali z pálivostí a málem jsem zařekl pálivé pizzy jak to bylo hrozný.

jirka F

Jinak souhlasím že pece jsou nejlepší mňam.