Hakunamatata

Jakou nejnepotřebnější věc jste kdy ukradli?

Nejlepší odpověď
quentos

Visačky u sáčků od čaje v práci – pro kamaráda do sbírky :{)>
Doplňuji:
huxa: co je špatně na slově „visačky“? Normálně se používá…

Další odpovědi
zjentek

jedna bytost mi kdysi řekla, že jsem jí ukradl duši ..tak nevím ..objekt nevyčíslitelné hodnoty?

autacek

Zásadně nekradu, i když tím okrádám svoji rodinu.

badisko

pivni tacek…
Doplňuji:
nemel jsem papir na cislo a ten tacek byl po ruce …:D

RyuzakiKate

Takovou malou plyšovou žabku na klíče, ale sotva jsem si ji odložila na tašku a po chvíli nepozornosti se otočila, žabička byla ta tam…

jirkajirka

Že se nestydíte ukradnout tácek, visačku,duši. Podívejte se v naší vládě jak se má krást.Stud ? Určitě neví co to je.

huxa

quentos-málem mi to slovo „Visačky“ roztrhlo oči :)

nikdy jsem nic neukradl, vždy maximálně vypůjčil bez ptaní nebo si vzal něco protiúčtem, což může být požadováno u někoho za krádež :) asi nejméně potřebou věc, kterou jsem si někdy vzal byl magnet na základní škole, nicméně tehdá sem ho moc chtěl, protože nebyl nikde k sehnání (klasický černý kruhový magnet na přidělání papíru na kovovou tabuli. Za dva roky jsem si koupil sáček těchto magnetů a poctivě tam jeden nenápadně vrátil.