loosi

Jakou nejmenší částku lze vložit na účet u KB? Lze třeba vložit 2300,–Kč? Díky

Doplňuji:
Myslím těch 300Kč? jestli to nemusí být třeba zaokrouhleno na 500 nebo 1000?

Nejlepší odpověď
dudu

Na účet lze jako hotovost vložit korunu, převodem pak jeden haléř. Kolik by činily poplatky neznám.

Další odpovědi
mosoj

Mně připisujou super úrok 1,30 Kč měsíčně.

Je to jedno, jenom nezapomeňte že se platí dost vysoký poplatek za vklad na přepážce !!
Aby jste nezaplatila bance víc než vkládáte.
Mělo by se koukat na to aby ten absurdní poplatek byl úměrný vkládané částce.