Kody

Jakou nejlevnější zvukovou kartu koupit ke GTA5?, prosím pište příklady.

Odpovědi
Muffz

Zvukovou kartu? Ta nema zadnou souvislost s hrou, muzes koupit jakoukoliv, at klasickou PCI nebo USB.

to SickBreed – taky jsem si lamal hlavu, nakonec jsem dosel k tomu, ze bud chce nahravat videa / streamovat nebo misto zvukove karty chtel napsat grafickou. Nic jineho me nenapada.

SickBreed

A především na co zvukovou kartu? Každé současné zařízení co utáhne GTA5 má na desce integrovanou zvukovku, která nebude o nic méně kvalitní než tak jak ty říkáš nejlevnější přídavná. Zvukovku pořizuju snad v případě, že chci kvalitnější než standardní zvuk, ne když chci koupit lowcost.