Kazatel

Jakou nejdelší abstinenci jste měli jako dospělí v sexu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Záludnost této otázky je v definici dospělosti. Podle mé mutti se stanu dospělým teprve tehdy, až „konečně dostanu rozum“, což se mi během jejího života dle jejího úsudku NEPODAŘILO. A podle mých sourosemetrik není mé současné stadium našlápnutí k dospělosti o nic lepší (a s neobvyklou četností mi to MOC RÁDY připomínají při jakékoliv možné i nemožné příležitosti).
Zrovna minule jsem v rámcí „užitečné zdravotní procházky“ vezl starší starší na houby a ona zjistila, že „Nechala jsem doma kudličku (rybičku), TY JSI ÚPLNĚ BLBEJ!!“ (v její logice za to, že je pokročilá chaotička/skle­rotička a nechala ji doma můžu JÁ, bo jsem ji uvedl do stressu svým „spěchem, abychom už končně vyrazili“). Fakt, že v ranním Slunci jsou houby nejlépe vidět naprosto pomíjí (pikantní na tom je, že je ještě VĚTŠÍ slepejš, než já) a být po jejím, tak se do lesa dostaneme někdy po poledni.

Tudíž je otázkou, zda-li se „sexu v dospělosti“ vůbec dožiji. A to už vůbec nekomentuji možnost, že pokud se té slavné dospělosti dožiji, tak ve stavu, kdy si budu vůbec pamatovat CO JE TO SEX a PROČ bych se tím měl zabývat! ;) :D :D

Další odpovědi
Rokio

Sexuální abstinenci držím celý život. Je mi 26 let. Dospělý jsem od 18 let. To znamená, že jako dospělý abstinuji od sexu 8 let.

zjentek

Jo, přišly i situace, kdy nebylo soukromí 🤷‍♂️. Tak to jsem pak byl bez sexu třeba i déle než pět hodin 🤦‍♂️

paul1

Při vyskočené ploténce, pohyboval jsem se s problémy (levá noha bez citu) a v bolestech, většinou jsem ležel ( 2 týdny).

mosoj

No na vojně ( to jsem byl již téměř dospělý) to jaksi moc nešlo. O změně pohlaví jsem neuvažoval. Po vojně bez problémů až do cca 70 let když jsem neměl noční. Když vidím tu reklamu v TV jak se muž středního věku raduje, jak se mu po dávce předražených prášků postavil, tak nevěřím svým očím.

da ny

Pacienti se hodně svěřují (za 40 let jsem toho vyslechla o lidských osudech dost).
Sexuální abstinenci (partner) nepovažují za žádnou tragédii hlavně ženy (často za výhodu/volbu). I řada mužů. 10, 20, 30 i 40 let, žádná míra. ;D Mezi základní lidské potřeby partner „nepatří“, je postradatelný, jako věci zbytné.

aliendrone

zjentek>>> 5 hodin? Technická – JAK to děláš, že nemáš na rukou mozoly? ;) :D :D