klikihak

Jakou nejbláznivější věc jste kdy udělali/ chystáte se udělat?

Hledám inspiraci ;)

Nejlepší odpověď
arygnoc

v roce 1988 jsem emigroval.
po odchodu do důchodu tak učiním zase.

Další odpovědi
barnajka

Chci si jednou skočit tandem :) Nuda pro tebe, bláznivina nejtěžšího kalibru pro mě – od mala totiž trpím panickou hrůzou z výšek. A bacha na to: když říkám HRUZA, pak myslím FAKT hrůza! :))

No a mám pak ještě jeden takový bláznivý sen – jeho splnění zatím nemá nikterak reálný obrysy, ale věřím tomu, že jednou to fakt udělám. Znám se – a vím, že cvok jsem na to dost. Jenom musí prvně uzrát ten správný čas ;)
Sním o tom, že rozprodám veškerý svůj hmotný majetek, seberu sebe, baťoh a pár lidí, kteří pro mě znamenají nejvíc…a budeme se jen tak poflakovat světem. Nebudem se starat o čas, absolutně nebudem vědět, co je za den, rok…a bude nám snad jedno i to, kde se momentálně nacházíme. Prostě půjdeme/pojedeme, kam nás instinkt povede. Zdržíme se na místě týden, měsíc, 5 let…až zničehonic najednou pocítíme potřebu zvednout kotvy a jít zas o dům dál. A tak pořád dokola a dokola – dokud nás to nepřestane bavit..nebo dokud nenajdeme místo, odkud už se nám odcházet chtít nebude…a nebo dokud neumřeme :D
Jo – fakt věřím, že jednou to budu schopná udělat :)

Tlaky

Před 33lety jsem se oženil a trvá to dodnes.

dědapetr

Šel jsem volit.A co chystám,jít volit znovu.

Hlada

Před pár lety jsme se sousedem uvažovali o koupi olítaného vrtulníku. Problém byl v tom, že jedíné místo na přistávání bylo u mne mezi domem a velkou borovicí a když jsme to měřili, tak by se tam rotor nevešel, tak z toho sešlo.

Bobmarley

Pošli mi peníze na účet