ZangetsuTS

Jakou musím mít práci abych se zůčastnil záchrany tygrů či orangutanů či zvířat v amazonském pralese?

Jakou ?
A potřebuji na to školu ?
Jakou ?

Nejlepší odpověď
BENYTA

Na to bych se zeptala v diskuzi na stránkách Greenpeace, nebo Svobody zvířat.
Na zemědělské škole v Rakovníku – určitě i na dalších – je obor – chov cizokrajných zvířat – pokud chceš zachraňovat, musíš mít i znalosti!

Další odpovědi
KubikS7

Můžeš se zůčastnit sám za sebe bez jakéhokoliv vzdělání.Má to ovšem jeden háček – musíš mít velké množství peněz.Nebo se můžeš zúčastnit jako dobrovolník za nějakou organizaci nebo společnost.Ale ty asi myslíš,že by si chtěl být něco jako David Attenborough? Tak to by si musel mít nějakou prestižní univerzitu , výborné vzdělání a také super štáb a kolegy a v neposlední řadě peníze – bud od sponzorů nebo od univerzity. Musel by si být navíc špička ve svém oboru a to potřebuje léta praxe a dřiny.

anonym

BENYTA ti už rámcově odpověděla, ale ti, co mají vážný zájem, obvykle už o tom něco vědí, včetně jazykových podmínek.
Ty by sis měl nejprve ujasnit, co vlastně chceš. Napřed koketuješ s budhismem, pak zase nenávidíš matku, cloumá tebou puberta a tady jen nemotorně machruješ.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nenavidim-matku
Zkus si znovu a s rozvahou přečíst moudrou radu od venkovana v otázce, jejíž odkaz je ve zdroji, třeba se pak trochu probereš ze své sobecké revolty a infantilní zaslepenosti.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mohu-si-zmenit-nabozenstvi-z-krestana-na-budhistu-jestli-jo-kdyztak-jak

venkovan

Buď musíš mít dobrou práci, ze které si zaplatíš ty záchranné práce a nebo tam můžeš jet jako dobrovolník, takže něco na letenku a oblečení.
A tím je odpovězeno. Jako dobrovolník nepotřebuješ žádnou školu. Jakékoliv další vzdělání jen dává šanci na odbornější práce.