Ady01

Jakou motorku by jste mi doporučili do 125 ccm ? Aby byla i do lesa 🙂 Né skůtry!!!! A odhadem tak do 25 000 Kč …

Jakou motorku by jste mi doporučili do 125 ccm ? Aby byla i do lesa 🙂 Né skůtry!!!! A odhadem tak do 25 000 Kč … Díky

Nejlepší odpověď
gecco

…„Aby byla i do lesa“…
😁
Ty máš vlastní les?? – a ani v něm to není ´tak jednoduché´ s ježděním na moto nebo v autě.
😉
Žádnou – v přírodě se chodí pěšky nebo jezdí na kole – protože jinak nadmíru otravuješ ostatní, o plašení zvěře ani nemluvě.

Další odpovědi
Rocker

Les není na to,aby se v něm jezdilo na motorce.Za 25 000 si koupíš celkem slušný horský kolo,ježděním na něm pomůžeš nejen lesu,ale uděláš něco i pro svoje zdraví.

dědapetr

Elektrokolo je nejlepší řešení,když už se musíš vorit po lese.