FlAsh_7

Jakou motivační větu?

Dobrý den, neznáte nějakou silnou a krátkou motivační větu, která by mě dokázala nakopnout?

Nejlepší odpověď
annas

U každého platí něco jiného.

Zřejmě potřebujete vypnout, odpočinout si, abyste načerpal novou energii.

Pokud vás nemotivuje to, co děláte, řekněte si, že to chcete udělat, nikoliv, že to musíte udělat. Jak se říká – s chutí do toho, půl je hotovo.

Třeba vás některý motivační citát z odkazu bude inspirovat.

https://happy­mag.cz/citaty/30-skvelych-motivacnich-a-inspirativnich-citatu/

Další odpovědi
led

Najčastejšie opakované silné slovo, ktoré zaručene prevráti noc na deň: „BUDÍÍČEEEK!!!“ niekedy býva aj posilnené hlasnou hudbou, zvonením, studenou vodou, či iným presvedčovacím prostriedkom.
Ale dá sa to aj inak, myšlienkou na krásny deň,
aj keď leje ako z krhly a mráz zalieza pod nechty, alebo horúčava veští pocity taviča u vysokej pece. Jednoducho pozitívne myslieť, ako ten čo padal z 10. poschodia a obdivoval pri tom krásny výhľad na mesto.

hapiky

Dnes bude skvělý den.!
Komu se nelení, tomu se zelení, aneb „ať se udře“!
Nebudu dnes dělat to, co můžu udělat zítra!
Dnes vydělám velký peníz!

elkon

Nakopnout tě může každý, stačí říct.