Jakou módu jste uznávali tenkrát za mlada?

Otázka spíše pro ročníky pod 1975 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

jinou

Kalhoty do zvonu, dederonky, tenisky.

Další odpovědi
briketka10

metalák

Nosila jsem vytahaný svetry a džíny
s džískou tu nosím i teď na koncerty
je to fajn, i když jsem stará rašple, ale
chodím spolu s kámoškou, tak se v
davu ztratím, taky jsou tam starší lidi.

Takže ať žije Metal, Punk a jiné legendy 😁

chachar1922

metalák

Já vím, že nejsem ten ročník.
Otec byl metalista a když vezmu svoje mládí puberty, tak to byl starý dobrý punk, ještě dnes mám občas chvilky kdy se takhle musím obléct.

anonym

metalák

Mám ráda metal, tak jsem se nemohla oblíkat jinak, tedy v běžném životě. Neprožívala jsem to ale nikdy až tak dramaticky, že bych do jiného oblečení nešla, až tak jsem to neprožívala.

da ny

disco

„Depeche“ začali v osmdesátých letech a to už jsem měla po dvacitce ;)
Tak pak tedy trochu disco a jiná.
„Moje“ hudba = Rubettes, Uriah Heep, Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, Nazareth, Sweet, Slade a Smokie…
a proto tedy MINI, midi i maxi, zvonáče, rifle – ty později úzká cigára a manžestrové džíny = úzké a „narvané“ – hlavně chlapci… Knaučové kabáty, saka a vysoké kozačky, koncem 70. saka kožená a koženková. Lesklé, saténové úzké kalhoty a halenky (tady to disco..)
Boty s vysokou platformou = brikety, později (nízké s vysokými podpatky. na 8 10 cm jsme běhaly jak srnky (většinou kvalitní italské boty, stály kolem 400 Kč a to stá rodiče byt 1+2 i s plynem a elektřinou ;))
V 79. do toho frčely boty s klínkem… a to už začínal i punk a černá barva.
😁

led

jinou

Za mlada? V časoch, keď chlapec s účesom na havla, či dokonca vyznávač vtedy začínajúcej kapely Beatles, tiež bitkár typu Alan Delon či Lino Ventura, ohrozoval morálku socialistickej mládeže a našim idolom sa stali slávná BB (pre neznalých Brigitte Bardot), Sophia Loren, Claudia Cardinale…
Čo som nosila a uznávala? Jedine módu svojej mladosti, módu svojej doby, čo národné hospodárstvo dalo… a sem tam pokútne zháňané bony do Tuzexu.
A tu módu, módu opovrhovaného kapitalizmu, tú odvahu a neviazanosť obliekala som len v svojich snoch.

Klaproth

jinou

Byl jsem typická mánička.

marci1

depešák

Asi bych volila „Depeche“. Černá je elegantní, sexy, písničky super. 🙂♥

Danina65

jinou

arachis

jinou

Žádnou, za mě to bylo vekslák,pankáč nebo hašiš. Ani jedno se mi nelíbilo a šla jsem nějak středem.

GM

jinou