Jahoda

Jakou místnost v domě máte nejraději?

Jakou místnost v domě máte nejraději a proč? U mě to asi bude ložnice. Úžasné místo na odpočinek a taky na krásné chvilky s přítelem. Až budu mít děti tak to bude asi dětský pokojík :)

Nejlepší odpověď
anonym

Asi dílnu.Poté obývák a jsou chvíle,kdy WC.

Další odpovědi
iwetax

Obívák, tam trávim většinu dne je tu noutbuk,televize, malá si tu hraje já tu cvičím jím a lenoším

vecernice

Nejraději mám svůj pokoj a taky koupelnu.Myslím že ani tak nezáleží jak to tam vypadá,ale jak se tam cítíme.Někdy taky kdo tam je s náma.V obou místnostech mi je nejlíp,když jsem tam sama v klidu a v pohodlí.

anetadela1

Nejraději mám obývák, protože jsme v něm celá rodina a je to nejútulnější místnost.

Vicki

Pravděpodobně obývák.

panenka

mám ráda obyvák protože tam mám svůj počítač i televizi

Pavel1212

Můj pokoj s postelí a notebookem. :D Sídlím v něm od narození. :D

Zdroj: moje hlava

Kittinka

Jám mám ráda svůj pokoj ale hned po něm obývák prtt v obyvaku nemm pc!

IH

Společnost Insight Home vám vybaví každou místnost tou nejnovější technologií, že budete mít nejraději všechny místnosti. Více na www.InsightHome.eu

Zdroj: www.InsightHome.eu

lorja

Já mám ráda odpočinek ve vaně s koupelovou solí.Když se občas připojí i manžel,nemá to chybu.