xiperio

Jakou měl motivaci A. B., aby vstoupil do politiky?

Jakou měl motivaci před vstupem a jakou má nyní?
Anketa:
Jaký je jeho zájem u něho teď?

Nejlepší odpověď
paul1

převážně soukromý

Další odpovědi
Drap

jenom veřejný a soukromý je kampaň proti němu

Nelze odpovědět. Špatně vytvořená anketa. Chybí jiná možnost.

ElonMusk

převážně soukromý

Všetci kradnú!

Kryšpín

převážně soukromý

A.B. zbohatl podle zákonů které v České republice jsou vytvořené po Velkém hedvábném sametu, kdy se provedla také na několik minut tma, rovněž měl solidní odraz-můstek a nýní kritici skoro novináři, revolucionáří píští a píští. Ovšem kdo byl u zrodu skoro odborníků, ekonomika ekonomika zákony později a je ticho po pěšině. Tudíž začal slibovat / slibem nic nezkazíš že stát dá pořádku a poddaní na to skočili /, zda se to povede řeknou dějiny. Trochu se nechá porovnat na př. Třicet let pod přísahou, neb sousední Kurier jak se čachruje v Česku a pod.

Mc Merkurion

… jako všichni ostatní, určitě si ještě pamatujeme „křišťálově čistá“ a kdo si myslí, že je tam nějakej politik pro lidi, měl by navštívit Chocholouška …