zjentek

Jakou maximální částku byste viděli jako dobrou investici v tomto kole?

Prozradíte, jakou maximální částku VÁM připadne výhodné investovat do tohoto jízdního kola? (; https://www.na­bidkamajetku.cz/Ho­me/AuctionDeta­il/7325

A nevěděl by i Rokio? Rokio, zajímal by mne tvůj názor, dík. (;

Nejlepší odpověď
Kepler

Pro mně NULA, protože tento typ kola je pro mně nevyužitelný. Mimo to, za tuto částku si můžu koupit i funkční elektrokolo…

Další odpovědi
aliendrone

Stejně jako Kepler, tady ani halíř. Jinak Maxbike je celkem známá značka, některá jejich kola stojí desetitisíce (ne že bych byl znalec, ale mám kámoše, co zblbnul do těhle blbin, takže jsem něco pochytil).

Jistě i ty chápeš, že když dáš za taková „lepší“ 2–3 kola stejně nebo více, než za nové AUTO nižší střední třídy (jako třebas ŠkodaFóbie), tak je cosi špatně. ;) :D :D

Kelt

No kole jsem neseděl skoro 30 let. I když před takovými více než 10 lety jsem to musel používat, neměl jsem dobrý pocit. A když jsem měl sjet po cestě dolů, tam jsem raději slezl z kola. Takže nedal bych nic a kolo bych nechtěl. A přesvědč mne, že bych ho potřeboval.

jáára

Maximálka už padla.

Rokio

Promiň, zjenteku, ale v jízdních kolech se nevyznám. V aukcích také ne.

Podle názoru jiných se jedná o drahé kolo a známou značku. Zjisti, za kolik se prodává v kamenné prodejně.

Podle mého subjektivního názoru navrhuji ti přihazovat do té doby, dokud se cena tohoto kola v aukci, nepřiblíží pořizovací ceně podobného kola v kamenné prodejně. Pokud ji přesáhne, už bych nepřihazoval.

zjentek

@Rokio – (;(;(; …tak dobře…

Jinak – tento model se dnes už běžně neprodává. (;

Rokio

zjentek: Pokud jsi sběratel kol, tak bych do toho šel. Jinak ne.

zjentek

Dík. Dobrá rada nad zlato.

zjentek

Čili rarita D;D;