Avatar uživatele
zjentek

Jakou maximální částku byste viděli jako dobrou investici v tomto kole?

Prozradíte, jakou maximální částku VÁM připadne výhodné investovat do tohoto jízdního kola? (; https://www.na­bidkamajetku.cz/Ho­me/AuctionDeta­il/7325


A nevěděl by i Rokio? Rokio, zajímal by mne tvůj názor, dík. (;

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Pro mně NULA, protože tento typ kola je pro mně nevyužitelný. Mimo to, za tuto částku si můžu koupit i funkční elektrokolo…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Stejně jako Kepler, tady ani halíř. Jinak Maxbike je celkem známá značka, některá jejich kola stojí desetitisíce (ne že bych byl znalec, ale mám kámoše, co zblbnul do těhle blbin, takže jsem něco pochytil).

Jistě i ty chápeš, že když dáš za taková „lepší“ 2–3 kola stejně nebo více, než za nové AUTO nižší střední třídy (jako třebas ŠkodaFóbie), tak je cosi špatně. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

No kole jsem neseděl skoro 30 let. I když před takovými více než 10 lety jsem to musel používat, neměl jsem dobrý pocit. A když jsem měl sjet po cestě dolů, tam jsem raději slezl z kola. Takže nedal bych nic a kolo bych nechtěl. A přesvědč mne, že bych ho potřeboval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Maximálka už padla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Promiň, zjenteku, ale v jízdních kolech se nevyznám. V aukcích také ne.

Podle názoru jiných se jedná o drahé kolo a známou značku. Zjisti, za kolik se prodává v kamenné prodejně.

Podle mého subjektivního názoru navrhuji ti přihazovat do té doby, dokud se cena tohoto kola v aukci, nepřiblíží pořizovací ceně podobného kola v kamenné prodejně. Pokud ji přesáhne, už bych nepřihazoval.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

@Rokio – (;(;(; …tak dobře…

Jinak – tento model se dnes už běžně neprodává. (;

před 1500 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

zjentek: Pokud jsi sběratel kol, tak bych do toho šel. Jinak ne.

před 1500 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dík. Dobrá rada nad zlato.

před 1500 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Čili rarita D;D;

před 1500 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání