jakou matraci vybrat

Jaký typ matrace vybrat pro 12ti letou slečnu do postele.Spíše pružinovou a nebo molitan,nebo nějakou studenou pěnu?Jde o to,že na posteli sedává a čte si a prostě ji používá na společenský život,sedává tam s kamarádkama,pocho­pitelně i na spaní.Ted mněla občejnou molitanovou matraci a po 4 letech je na nic.

Odpovědi
briketka10

http://www.matrace-drevocal.cz/o-vyber-matrace.html

zde máte odkaz a popisy matrací, roštů na které se hodí..

mosoj

PO 4 letech intenzivního využívání bude každá matrace na nic.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.