Avatar uživatele
Mousinek

Jakou máte značku mobilu a proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4917 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

LG – páč jsem ho dostal od T-Mobilu za věrnost za korunu :{))>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Nokia taky od t-mobile

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
verka

Nokia, protože jsem ji dostala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iq

Motorola Aura,protože je nááádhernej,sklo se nedá poškrábat,nikdo ho nemá a je prostě nej 🙂

Ještě sem chtěl dodat,že je opravdu prostě nej nej a taky ho mám,protože je můj 🙂:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

HTC, páč kvalita výroby má tradičně dost slušný standard a design je především účelný a robusní. Ne, že by se to nedalo říct i o spoustě jiných značek, další podstatné rozdíly jsou pak v možnostech použitého OS a softwaru pro něj.

ale pokud hledáte konkrétní tip zkuste to tady http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/ kde jsou seřazeny přibližně podle popularity a hodnocení PLNȲCH 5 hvězd je prakticky sázka na jistotu, nechybí komentáře samotných uživatelů a to jak vidí jednotlivá pro a proti.

… totiž když se takto ptáte jen na výrobce, dostáváte pochopitelně docela neužitečné odpovědi, u každého výrobce lze najít výborné modely a také špatné modely, .. o žádném nelze říct, že vyrábí pouze kvalitu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Sony Ericson, protože se mi líbí a vyhovuje mi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Myšák V.

Nokia…měl jsem před x roky sony ericsson a je to velký konkurent této firmy,ale odradila mě ta záměna tlačítek.Už nevím jaký to byly.Od tý doby jedině Nokii.K srdci mě nepřirostla ale psaní sms je u mně prvořadý,tak jsem zůstal.Postupem času jsou u mně priority SMS a volání.Nic jinýho mě nezajímá.A ještě výdrž.Ne baterie ale kolik unese foun když mi x krát spadne na zem z výšky min.2m.Takže lehký obyčejný a pokud možno nárazuvzdorný­.....)))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek