tazatelka

Jakou máte zkušenost se značkou BEKO u automat. praček?

Konkrétně BEKO WMB 51011? máte někdo, znáte? prosím, neposílejte link, na webu je mám očíhnuté, jen chci znát zkušenosti, třeba i převzaté. Díky!

Nejlepší odpověď
hanulka11

v pračce Beko peru již 5 rokem -úplně bez závad nebyl jedinný problém i když jsem se té značky obávala nemám sice přímo tu co uvádíte mám WMN6510MA ale opravdu perfektní výrobek
a mohu říct, že dostává zabrat nijak ji nešetřím

Další odpovědi
www

Máme zkušenost s touto značkou, ale jinými spotřebiči.
Zkušenosti jsou jen dobré.