Krat.Ka

Jakou máte zkušenost s usínáním po meduňce?

Odpovědi
redy

Babča vaří tyhlety driáky,já to teda vypiju a pak vůbec neusnu,ale babča má radost jak mi chutná,nechutná nepomáhá ani sirup ani čaj brrr

Doplňuji:
cochee to nesmíš tak brát, pro mě je driják i kafe a to ho miluju :)

cochee

Dědek ji sušil hojně. Říkal jí melissa, což je latinský název, mi to zní lahodněji než české meduňka. Vím, že babina, která měla problémy s usínáním, spala po meduně jak nemluvně 🙂 ona ta meduňa ani tak není na usnutí, jako na klidný spánek. Redy, dryják bych tomu teda neříkal, je to staletími prověřená přírodní lékárna, daleko větší dryjáky jsou všelijaké ty rohypnoly a podobně. Možná jsou účinnější, ale určitě člověku neprospívají.

To jsem já

Se mnou tedy meduňka vypitá před spaním nic neudělala. Mnohem lépe se mi usíná třeba po pár deckách vína 🙂

marci1

Na usínání ne, ale je výborná na zklidnění a dobrou náladu. 🙂

lota

Souhlasím, na zklidnění výborná, s usínáním mi moc nepomáhá.