Jakou máte zkušenost s Uber Taxi v ČR a ve světě?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Doposud žádnou.

Další odpovědi
Danina65

Takového fešáka jsem ještě neviděla.

anonym

jednou jsem s nimi jel v Praze a konstatuji obrovský komfort a spokojenost … Zřejmě jsou tam teď zakázáni takže příště budu muset riskovat krk a peněženku s klasickým taxi … řidič uberu přátelský, ani náznak pokusu o podvod či o nějakou záludnou „cenovou optimalizaci“ trasy, ono to u uberu ani dost dobře nejde takže po svezení jsem řidiči mohl udělit plné hodnocení (už tahle možnost hodnocení řidiče garantuje že se tam dlouho neudrží řidiči se kterými jsou cestující nespokojeni což je pojistka, která u tradičních taxi prakticky neexistuje) … rád bych aby uber jezdil v co nejvíce městech, stejně jako jejich konkurenti liftago a podobně … je to nová generace taxi služeb u kterých se podařilo zcela eliminovat taxikářské podvody, to co se legislativě nepovedlo u taxikářů, to hravě dokázala jedna mobilní aplikace 🙂.

anonym

na té fotografii kterou máš v dotazu nicméně není klasický uber taxík, to je autonomní taxík řízený autopilotem … 🙂