Roxana

Jakou máte zkušenost s produkty Himalaya Herbals?

Konkrétně produkty na pleť a zubní pasty s Nimbou. Děkuji.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Žádnou.

Další odpovědi
gecco

Žádnou…
😉
Nekupuju hadí olej jen proto, že jej někdo vychvaluje…

Roxana

Raději bych ty zkušenosti ne „nezkušenosti“ 🙂 Děkuju. A nejedná se o žádné hadí oleje, ale o indické a himalájské byliny využívané k očistě těla apod.

gecco

Tak si očisti tělo (i pleť – na tu nezapomeň!!) – a jdi v klidu spát…
___
Pokud nejde o „žádné hadí oleje“ – máš k těm produktům aspoň atest, že nejsou zdraví škodlivé??? Napiš sem číslo protokolu, kouknem se…

Roxana

Kéž by vaše odpovědi k něčemu alespoň byly…ale hodnota vašich příspěvků je zatím nulová pod mé dotazy. Pokud nemáte zkušenost, tak se klidně zdržte vašich průpovídek a jděte si je psát pod jiné dotazy. 🙂 Chci jen zjistit, zda lidem fungují nebo ne.

gecco

…„hodnota vašich příspěvků je zatím nulová pod mé dotazy. "…
ROFL…
Tak tato formulace mi připomíná formulaci ´nigerijských dopisů´…
"Já tebe převedu milijony dosralů, ale ty mi musišš postal par tyššíc na poplratek“…
😁

Roxana

??? A jinak pořádku? 😁

gecco

Já ano…
A pokud se dokážeš smířit s tím, že neprodáš – v pohodě můžeme pokecat…

Roxana

Tu Nimbu jsem chtěla kvůli těm dásním viz. dotaz č.2 na dohojení dásní a protože má údajně fungovat antibakteriálně apod., ale to Vám popisovat už nebudu.

gecco

Ne…
Jakýkoli popis je zbytečný…
Minimálně proto, že jsem neviděl to, v čem spočívá tvůj problém…
___
Za tím zubařem zajdi…
😉

Roxana

však zajdu 😉

gecco

Výborně…
To je rediná relevantní rada…
A jediná relevantní reakce…

Roxana

jasně 😁

gecco

MNO…
Tak jsem rád, že rozumíš tomu, co ti sdělluji…
Děkuji za takovéto porozumění..
😉

Roxana

Jediné, čemu nerozumím, je tvá paranoia. 🙂

JájsemRaibek

No ptala ses jakou máme zkušenost, tak jsem ti popravdě odpověděl, přece nebudu kecat :)

Roxana

Ano ptala jsem se na zkušenost ne Vaši nezkušenost. .-)

JájsemRaibek

Tak už se nečerti :)

Roxana

Jen mě to zajímá, nechci kupovat zajíce v pytli, že. 🙂

JájsemRaibek

Náhodou takovej zajíc, ikdyž je v pytli tak pak na smetaně :)

gecco

Raibeku – náhodou taková Roxana v pytli…
😉
No – případně upéct se to dá vždycky…
;-DDD

Roxana

Tak, co se týče zajíce s omáčkou to já samozřejmě taky ráda. .-D