Krat.Ka

Jakou máte zkušenost s léčením závislosti na cukru pomocí stévie?

Odpovědi
marci1

Zkušenosti se stévií má pár známých. Chvíli trvalo, než si na to zvykli, ale teď sladí stévií běžně.

anonym

Se stévií zkušenost nemám. Stala se mi ale zajímavá věc – alergoložka zjistila, že díky narušené imunitě mi stoupl cukr v krvi. Tím okamžikem mi defenitivně přestalo chutnat sladké. Občas je dobré poslechnout svůj organizmus. Veškeré závislosti si „dají“ říct, když ti jde o zdraví.
Po pravdě vzato zkoušet nahražovat něco sladkého zase něčím sladkým může být úspěšné jenom v případě, že tvoje podvědomí přijme takový program za vlastní. A podvědomí je velmi silný soupeř., to „řečičkama neoblbneš“.
Každopádně to ale vyzkoušej. Každá zkušenost je dobrá, obzvlášť vlastní.