kakamil

Jakou máte zkušenost s investičním fondem od Conseq.Na 10 let a 20 let.

Nejlepší odpověď
Hlada

Žádnou zkušenost nemám, odpovím jen obecně.

  1. Nikdy a za žádných okolností bych už nesvěřil své úspory žádnému fondu.
  2. Dneska nikdo neví čím a v jaké hodnotě se bude platit za 10 – 20 let, takže hotovost bych na tak dlouhou dobu rozhodně neinvestoval.

Další odpovědi
nyjono

Osobní zkušenost nemám, ale když se podíváš, jak rychle se mění situace, je nesmysl a velké riziko vkládat peníze kamkoli na tak dlouhou dobu.