pierrpierr

Jakou máte zkušenost .. ?

s majoránkou ? Poslední dobou ať koupím kterékoliv značky tak to s majoránkou má společné akorát ten název…nikoli už chuť ani vůni ☹ …
Jaké zkušenosti s tím máte vy?

Nejlepší odpověď
hanulka11

výborné koření má Kotanyi – všechny druhy koření mají skvělou vůni a chuť
moje zkušenost

Další odpovědi
badisko

neco jineho je susena z obchodaku …a uplne neco jineho je pestovana doma …pokud ti to tak vadi tak si kup majoranky do truhliku nebo si ji zasad na zahradce…http://ww­w.domek.cz/clan­ky/zeleny/bylin­ky/majoranka/pes­tovani_majoran­ka.htm vetsinu techto veci mam na zahradce sklidim a nasusim na zimu......ale kdyz se nekomu proste nechce tak at ma tu z obchodaku …Ps neni to nijak narocne …

Drap

Už léta si ji pěstuji sám a je po problému

Damiana

Pěstuji vlastní, protože ji mám ráda čerstvou na chlebu s máslem. Ale na chalupě mám Kotányi, tak fakt není špatná.