ten který je

Jakou máte tiskárnu?

Ahoj.Jakou máte doma tiskárnu?Jste s ní spokojeni?Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Tisknu si hodně fotografie a spolu s manželkou hodně kopírujeme. Pro nás je tedy nezbytná multifunkční inkoustová tiskárna. Již asi 15 let používám pouze tiskárny Canon. Kupuji pouze tiskárny které mají oddělené barvy v kazetách. Používám zásadně neoriginální kazety a čipy resetuji.
Z bohaté nabídky neoriginálních kazet lze vybrat pár výrobců, které mají barvy velmi kvalitní a nezasychají a barevné podání je také kvalitní. Náklady na tisk jsou potom nízké i na tisk foto. Pro porovnání jednu kazetu kupuji za 50 korun proti originální, která stojí 400 Kč. Kazet mám v tiskárně pět.
Pokud by jste chtěli náklady ještě nižší lze kazety refilovat ( plnit). Když se to naučíte není to ani tak pracné. Pak vychází naplnění kazety na cca 15 Kč.
Spokojenost maximální. V současné době nám jedou v rodině čtyři tiskárny. MP 610, MP 500, MP 810 a IP 4500 již dva roky bez jakýchkoliv problémů. MP 500 jede již pátým rokem a začíná dosluhovat tisková hlavy, což je lepší než běžné opotřebení.

Pro kvalitní tisk fotografií je zapotřebí používat tiskárny které používají Dye ( roztokové)inkousty. Naopak pro tisk dokumentu a textu je lepší pigmentový inkoust. Tiskárny které používám mají oba typy inkoustů.

Další odpovědi
annas

Já používám téměř 3 roky barevnou inkoustovou tiskárnu EPSON STYLUS DX450 s kopírkou a skenerem . Bez problémů, tisknu převážně dokumenty. Vyhovuje mně.

anonym

inkoustovou jsem velmi brzy nahradil laserovou.
Inkoustová často při delším používání zasychala a bylo nutné plýtvat už tak dost drahým inkoustem k „prošťouchnutí“ zaschlých trysek. Cena jedné vytištěné a4 je zbytečně vysoká, často jsem potřeboval vytisknout jen dokument s grafem a na to mi laserová tiskárna vyhovuje daleko lépe (je přesnější dosahuje vyšších dpi a výtisk s laserové tiskárny je mnohem trvanlivější než výtisk z inkoustové který odchází vlivem působení slunečního záření i vlivem vlhkosti a při tom všem je cena výtisku s laserové tiskárny stále ještě mnohem příznivější než je to u inkoustu), fotografie si nechávám dělat levněji a lépe ve fotolabu a tak mi inkoustová tiskárna nechybí.

panenka

Mám multifunkční tiskárnu HP DESKJET tuto tiskárnu mám rok a jsem s ní zatím spokojená převážně na ní tisknu, skenuji manželové dokumenty,smlou­vy,faktůry,fot­ky.

lorja

Dostala jsem od syna :tiskárnu,kopírku a skener Epson Stylus SX1O.Mám ji od vánoc a i přesto,že nejsem technicky moc nadaná, jsme se spolu docela skamarádily.