Všeználek

Jakou máte rychlost Internetu?

Chtěl bych se zeptat jaký máte download a upload a jaký máte internet.
Doplňuji:
Mám hrozně pomalý internet… Mám Ufonův fofr internet-3G s FUP 8,6GB na měsíc a platím necelých 400Kč.Má rychlost downloadu a uploadu ale nedosáhly nikdy hranice 200kb/s a po vyčerpání FUP by se měl spomalit na přibližně 64kb/s ale pravda je jiná.Po vyčerpání FUP je můj download a upload max.15kb/s. Připadá mi to dost divné tak se chci zeptat, co stím když mi slibujou rychlost 2mb/s.Zřejmě to bude tím sygnálem a tak bych se chtěl zeptat jaký máte Vy internet…nejlíp 3G.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Rychlost 7,2 Mb/s – mobilní připojení od Vodafone (USB) – síť 3G
Doplňuji:
Kamarád má zřejmě to co ty, jenže jemu je to jedno, protože nic nestahuje. Obávám se, že ufon to tak má nastaveno, lepší to nebude, jedině změnit poskytovatele internetu.

Další odpovědi
kapka

Změřila jsem si to online testem a vyšlo 1638 kbit/s a hned na to při dalším měření 2356 kbit/s. Platíme 199,–Kč/měs. Ale nějak nám tu rychlost připojení navyšovali za to, že se na nás napojili sousedi, před tím, jsme měli pomalejší net za tu cenu.
Rychlost mi stačí, stránky se načítají rychle, filmy nestahuji.
Je to Eurnet.

suaeda

Nyní jsem změřil svoje WIFi připojení a naměřil hodnoty:
Ping 13 ms, down. 9,91 Mbps, upl. 4,43Mbps. Internet od VODAFONE jak píše <suwa> mám rovněž a jsem s ním spokojen. Je dostatečně rychlý a je celkem dobře dostupný i v okresních městech.
Od UFONu doporučuji odejít ale opatrně!!!
Měl jsem od nich internet 3g a šlapal výborně. Bohužel začátkem tohoto roku rychlost klesla na to co uvádíte. Tak jsem jim to koncem jara vypověděl. UPOZORŇUJI jsou to filutové na které je třeba dát si velký pozor. Ve smlouvě mají uvedeno, že pokud sám nedáte 2 měs. před výpověď před skončením smluvního období (1 – 2 roky) tak se automaticky prodlužuje na další uvedené období. Hlavní sídlo kam jsem raději zašel a vše vyjednal je v Praze za vlak. nádr. Střed (metro B – stanice nám. Republiky). Přeji v jednání s UFONem pevné nervy.

tornadolou

4 Mb/s a 490 Kč internet UNET, s internetem žádné problémy nemám jen ta cena mi přijde dost vysoká. Stahování dat neomezené.

bolak

Mám UPC 10Mbit/1Mbit.

Napoprvý sem si pořídil 25M (kvůli pořizovací slevě ), ale vzhledem k tomu že Uloz.to umí stejně jenom 300kilo, tak sem to po roce, když sleva vypršela, stáhnul na 10Mbit.
Pokud otevíráš stránky tak v tom není vůbec žádnej rozdíl a pokud chceš stahovat větší soubor, tak to si to můžeš nechat puštěný klidně přes noc.
Byla to prostě zbytečná stovka měsíčně navíc, akorát když je novej díl Dextera, tak na něj musím čekat asi o 10 minut a tam je to znát :)