Drap

Jakou máte povahu ?

http://letecka­posta.cz/874920802 Vychází to ?
Doplňuji:
Velice mne překvapilo jak to na několik mých známých téměř přesně vychází

Nejlepší odpověď
briketka10

jsem LÍPA a něco by se mi hodilo i z jiných stromků, a co nevychází, že nežárlím..

Další odpovědi
Andělé

Jsem Cypriš.
Tédá…pěkné,ne­troufám si to o sobě tvrdit,ale zní to krásně. Jsem opravdu člověk rodinný,cítím se dobře v harmonickém kruhu a jsem věrná v přátelství,tj­.pravda…
A ta chvála okolo,hm…a žádná kritika? Určitě na ní zapoměli:-))
Drape,moc děkuju,potěšilo mě to:-)

Damiana

Já Fíkovník a manžel Kaštan a vypadá to, že můžu být spokojená. Řekla bych, že to na nás oba hodně sedí.

jendahun

Jo,řekl bych že to dost kupodivu sedí.Vždycky mě všechny braly jako vrbu.Já chtěl ehm… a ony si chtěly povídat.

johana 56

Borovice.Dvě velice důležité věci tam ale nevychází.