dust8

Jakou máte peněženku, či jakou byste doporučili?

Nejlepší odpověď
Rokio

Dětskou peněženku a čtyři kryptoměnové s výnosovým procentem.

Další odpovědi
Dochy

Poměrně velkou na ty moje miliony 😉
No musí se vejít do kapsy a do ní se musí vejít vše co potřebuju. Já vím, nedoporučuje se mít doklady a prachy pohromadě, ale… Jsem tak na to zvyklej a zkrátka to nejdůležitější tahám radši v kapse než abych to pak musel narychlo hledat někde po batohu abych pak zjistil, že to zůstalo doma v druhé tašce.

Drap

Mám z bizoní kůže, dostal jsem ji jako dárek a plně mě vyhovuje. Je v polovině přehnutá, několik oddílů pro bankovky, kapsička na mince a několik kapsiček na karty a podobně. Složená má 12 × 10 cm

Schluker

Stejnou jako Jules v Pulp fiction:

BAD
MOTHER
FUCKER

Rocker

Nemám peněženku,peníze tahám po kapsách.

Jiří Bohumil

Nemám klasickou peněženku, ale pouze t zv. „dolarovku“ a tu nejjednodušší (podobná viz odkaz). Po rozevření jsou bankovky pod klipsou a z boční strany je malá kapsička na mince.
Ostatní potřebné doklady (OP, ŘP, kartu ZP, plat.karty), mám všechny ve společném, podobně velkém, tvrdším igelitovém vsouvacím pouzdru.
A vždy ukládám ve vnitřních kapsách oděvů. Doklady většinou do zapínací náprsní kapsy na košili.
https://www.pe­nezenky-ahal.cz/dolarovka-kozena-panska/