Bob2

Jakou máte obývací stěnu?

Zdravím, jakou máte doma obývací stěnu? Hledám nějakou opravdu hezkou, aby tam bylo i pár poliček na knihy …
Kam byste mi doporučili se podívat? A samozřejmě hledím na kvalitu.

Nejlepší odpověď
Kepler

Mám nábytek ve stylu https://www.nabytek-kuplevne.cz/eshop/o­byvaci-steny/?utm_sou­rce=sklik&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=Ob%c3%bdva­c%c3%ad+st%c4%9bny&ut­m_content=Ob%c3%bdva­c%c3%ad+st%c4%9bny+-+levn%c4%9b&ut­m_term=ob%c3%bdva­c%c3%ad+st%c4%9bny Monolitické obývací stěny jsou podle mého vkusu prostě příšerné, dávám přednost diskrétním a volně kombinovatelných kusů se širokým využití závěsných skříněk, vše rozloženo alespoň na dvou místech. Působí to velmi moderně a vzdušně. Výběr je ovšem podle tvého vkusu. Doporučuji udělat si 2D model v měřítku a zkoušet různá rozvržení. Dokonce snad na to existují i prográmky, ale nechce se mi to hledat. Mně stačilo vystřihnout si to z papíru.

Další odpovědi
autacek

Nejlépe se podívat do obchodu s nábytkem. Též je možné oslovit výrobce nábytku a nechat si to, co se Vám líbí, vyrobit na zakázku.

Drap

Už léta pořád tu stejnou.

Smackdown

:D kvalitu, záleží jestli moderní nebo retro, já táhnul pomalu do 7.patro metrákovou skříň, nevešla se do výtahu. http://nabytek­.bazos.cz/oby­vaky

Bob2

Díky všem. No s tím 7 mým patrém to znám. Také jsem v 7 patře :D
Natuzzi ? Kde mají obchod, nebo co to je za značku?
No právě, taky mi ty stěny dneska přijdou uplně o ničem, nebo přeplácané …apod.

KvapilTT

Mají obchody v Praze a Brně ;)
Podívej se na webovky jejich http://www.na­tuzzi.cz/
Ted mají slevy na vybrané pohovky se dívám.

Bob2

Díky, to vypadá dost zajímavě, díky za typ. Možná se zajedu podívat na nějakou jejich prodejnu. Dík!

KvapilTT

Zkus se podívat na Natuzzi 😉 Originalita vyráběná v Itálii. Styl a kvalita ;) Máme stěnu od nich, sedačku i postel.

Mimozemšťan

Mimozemšťan, to je taky takový robot?