ghost

jakou máte oblíbenou zpěvačku

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
barnajka

jiné

Já jsem spíš na chlapy..teda na zpěváky :)
Ale našlo by se pár dam, který si vždycky ráda poslechnu – Amy Macdonald, Shania Twain, Terri Nunn, Kari Bremnes, Laura Doyle,…a stejně jako quentos mám i já ráda Martinu McBride.

S českou scénou to bude trochu horší, aleeee…Lenku Filipovou celkem ‚můžu‘, Radůzu, možná ještě i Rottrovou, Kubišovou a Petru Janů.
A asi ze všeho nejvíc žeru Jarmilku Šulákovou – je to úžasná paní s hlasem jako zvon :))

Další odpovědi
WeeBear

jiné

Tarja Turunen (pokud znáš Nightwish, tak ji možná i znáš).

Jinak mám ještě strašně ráda Maloy, která spolupracuje se Shaunem Bakerem. 🙂

quentos

jiné

Martinu McBride, už nějakých 17 let

Ewa Farna se píše s dvojitým W a krátkým A; taky ji můžu

je tady málo možností, pravděpodobnost, že bude mít někdo za oblíbenou zrovna jednu ze dvou jmenovaných, je mizivá

janek66

jiné

Z mladé „gardy“ mě třeba zaujala zpěvačka s „hlasem od pánaboha“ Leona Šenková.
Rád si poslechnu i Lenku Dusilovou.

ten který je

jiné

Vibeke Stene

VampGirl

jiné

Stejně jako WeeBear. :) Mám oblíbenou Tarju Turunen. Má krásný hlas… Jinak Lucii Vondráčkovou si taky občas poslechnu, ale že by byla mou oblíbenou, to ne.

anonym

jiné

Marušku Rottrovou,Lenku Filipovou a ze skupin „schovanky“ !
P.S. Je jich poměrně více.řeba ze zahraničních babičku Tinu Turner!

MILAN1961

jiné

Lucii Bílou

fablen

jiné