vivatis2-

Jakou máte myš?(u PC)

Nejlepší odpověď
anonym

drátovou

Purpur, laser.

Další odpovědi
Alesh

bez drátovou

Z nabízených možností je nejblíž varianta „bez drátovou“, mám totiž myš bezdrátovou laserovou s možností připojit drátem (při vybití baterie).

arygnoc

drátovou

červenou.
ferrari.

anonym

bez drátovou

Je to lepší, když ho někam chci přenést, tak je prostě lepší. Ale někdy i bez myši.

DDarent

drátovou

já mam jednu bezdrátovou za 9500Kč a jednu drátovou za 1800Kč!!!!! ( tu cenu sem si fakt nesplet , opravdu mam bezdrátovou myš za 9500Kč)

quentos

drátovou

drátovou, ale optickou. Vyhovuje.

HOMER

drátovou

http://www.ge­ek.com/xyzima­ges/stories/re­viewimages/lo­gitech_mx518/m­x518_007.jpg

..Drátovou,ale je perfektní.Nikdy mě z ní nebolí ruka.Mám i bezdrátovou,ale ta je menší,asi poloviční než ta druhá,a z té ruka bolí,mám ji pouze k notebooku „na ven“.
Mimochodem,DDa­rent,všiml jsem si,že se rád chlubíš,nic proti tobě,ale to je už moc.Já kdybych si koupil myš za deset tisíc,tak se stydím,jaký jsem sprominutím blbec.

DusanOrlik

drátovou

Kdo by nepoužíval myš.To snad ani nejde! :D

dědapetr

drátovou

černou raketoplán.

Ponytail

drátovou

Natee

bez drátovou