savyla

Jakou máte abnormalitu v podpise?

Já třeba konečné písmeno á točím prudce do g a čárka je dlouze prodloužená.

Nejlepší odpověď
anonym

Skoro každý můj podpis je originální – tedy, že se mi málokdy podaří se podepsat stejně.

Další odpovědi
quentos

Žádnou. Prej furt píšu jak prvňák.

Sůwa

Každý podpis by měl být jedinečný, těžko napodobitelný, jinak ztrácí smysl. Mám za ta léta nacvičený podpis i parafu a tu bych nedokázala napsat pomalu, protože ruka píše automaticky. U podpisu vědomě udělám první písmeno a dál už se to taky píše samo.

WeeBear

Podepisuji se (pokud se to nutně nevyžaduje „čitelně“) parafou, ale že bych v něm hledala abnormalitu? To ne. Spíše jsme s otcem nedávno zjistili, že náš podpis je první 2/3 úplně identický, akorát poslední třetina je jiná, on zakončuje podpis roztáhnutým písmenem „r“ a já namísto „á“ obvykle škrábnu něco, co těžce připomíná rychle napsaný zavináč u mailů.

anonym

Ostré linie a zpětný tah.