MF

Jakou mám zakoupit jízdenku když v jízdím řádu je uvedené 1.tar.pásmo a B-tar.pásmo

Nejlepší odpověď
Dochy

Pokud myslíš Prahu (předpokládám, ale chtělo by to specifikovat – to že pásma po Prahu sedí ještě neznamená, že nebudou sedět pro jiné město), pak mi vychází jízdenka za 18 (nebo 9 pro dítě) – platnost 30min.

Zdroj: http://www.dpp­.cz/jizdne-v-primestske-doprave/

Další odpovědi
cochee

V našem městě tarifní pásmo B nemáme, tudíž se o mé město nejedná a informace týkající se jiného města bych si našel na webových stránkách onoho konkrétního dopravního podniku, ale to dělat nebudu, protože to si můžeš vyhledat přímo ty sám/sama.