B3r14fun

Jakou mam šanci na vrácení řp. po půlce trestu?

Byl jsem chycenej pod vlivem a dostal jsem 24měcíců zákaz řízení, jelikož jsem měl přes jednu pomili, byl to můj první trest, ani nikdy předtím jsem neměl ani přestupek. Mam nějakou šanci že mi ho po půlce trestu vrátí? někde sem zaslechl že je to možný, od tý doby jsem nic neprovedl,…

Nejlepší odpověď
escrito

Já osobně bych ti ho nevrátil nikdy, jsi poloviční vrah.

Další odpovědi
standa

Teoreticky po „půlce“ trestu (nikoli po půl roce)…, záleží na konkrétním úřednikovi, kteerý bude posuzovat žádost o prominutí zbytku trestu a na prokazatelných argumentech, které budou v rámci tohoto řízení zkoumány (posuzovány)…

To escrito:
to je odpověď k nezaplacení 🙂