Sportyman

Je pozdě začít s fotbalem ve 13 letech?

Zdravím, chci se zeptat, je pozdě začít s fotbalem ve 13 letech ? Nějakou dobu hraji za jeden klub není to nic extra, ale učím se vážně rychle, dokážu snad všechno, co kluci v mém věku v první lize. Myslíte, že mohu být nějaká výjimka a hrát někdy v budoucnu např. 2.ligu nebo dokonce 1 ?
Rychlý jsem, výdrž mám, vedení míče mám také dobré, sílu v noze taky mám jen se moc neorientuju přímo ve hře, mám problém s tím, že nevím např. jestli mu to mám přihrát nebo si to potáhnout sám atd… ale každou hrou i tréningem si to zlepšuji, co myslíte ?

Nejlepší odpověď
Slayer5

Pamatuj, že nikdy není pozdě s něčím začít.

Další odpovědi
luky.1986

Uz si presne nepamatuju, ktery slavny hrac zacal hrat fotbal az ve 13i, ale dokazal to. Nekdo dokonce asi do 13 chytal v brane, protoze na to mel postavou predpoklad, nahodou sel hrat jeden zapas utocnika a uz mu to zustalo.. Asi budes mit nevyhodu oproti ostatnim, ale kdyz budes makat, nevidim duvod, proc by to nemhlo jit. Zajdi treba na Strahov a mrkni na treninky sparty a porovnej sve schopnosti s ostatnima. Jsou hraci, kteri nemaj dar a talent ,,od boha,, ale maj to vydreny a sami to priznavaji.