Elisa24

Jakou mám použít literaturu na referát o nacismu? Děkuji

Kromě: Mein Kampf, Mírové dílo Adolfa Hitlera a Norimberské zákony.
Potřebovala bych nějaké knihy o projevech nacismu nebo kde by byla obecná charakteristika. Třeba i knížky, kde by bylo těch ideologií několik. Moc děkuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Z knih mohu doporučit jedině ten Mein Kampf. Nedávno na Prima Zoom běžel seriál Hitlerovi muži, atd. ten bych ti také doporučila.
Dost záleží, jak moc to má být odborné, zda jde o referát na ZŠ nebo na VŠ.

Další odpovědi
petra15

Pouzij klidne komunistickou, nikdo si toho nevsimne…:)
Musis papouskovat to, co te na statni skole uci…:)

Stingo

Třeba něco ho Heydrichovi, Himmlerovi, Goeblesovi…