Lgee

Mentální retardaci

Rokio

Mentální retardaci

Podle toho, co jsi o sobě prozdradil, máš lehkou mentální retardaci.

GM

Mentální retardaci

Marty Koller

Trpím depresemi, vypadám na to

da ny

I já jsem tipovala lehkou mozkovou dysfunkci či retardaci. ;)
Deprese mívají lidé s nedostatkem vitamínů skupiny B, zejména B1 (každé ráno se snídaní) a Niacinu. I vážné depresívní stavy lze úspěšně léčit doplňováním chybějících vitamínů a prvků (pro správné přisvojení potřebují další „pomocníky“). Touto cestou se lze postupně (snižování dávek, pod dohledem lékařem), zcela zbavit i psychofarmak.
Deprese jsou často zbytečným (moderním) přívěskem života některých lidí/pacientů.
Lékař v daném oboru (psychiatr), jim cestu neukáže. Předepíše prášek.