_136

Jakou mám naději, že mi zaměstnavatel bude ochotný zaplatit a pořídit tyto diabetické a ortopedické bezpečnostní boty?

Zaměstnavatel nabídl zaměstnancům, kteří mají problem s chodidly, pořízení diabetických a ortopedických bezpečnostních bot, které zaměstnavatel uhradí pod podmínkou, že zaměstnanec donese potvrzení od ortopeda, že má velmi vážné problémy s chodidly (klenby, ostruhy), na které existují směrnice GNR-SM-09.91,tímto se ptám jakou mám naději, že mi ortoped podepíše diabetickou a ortopedickou bezpečnostní obuv, kterou mi zaměstnavatel uhradí. Dekuji

Nejlepší odpověď
Drap

To ti řekne pouze ortoped po vyšetření.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.