Papundekl

Jakou malířskou pistoli?

Dobrý den, chtěla bych manželovi koupit k vánocům malířskou pistoli a našla jsem několik recenzí. Chtěla bych mu koupit tu z tý televize. Našla jsem něco tady na stránce http://www.ma­lirskapistole­.cz a pak bych se chtěla zeptat, jestli se někde dá koupit levnějc? Nechci nic z Aukra, protože tam to prodává kdejaký polák a chci danový doklad a záruku. Díky. Kdyby šel nějaký slevový server nebo tak něco.

Nejlepší odpověď
mosoj

Také po nějaké pokukuji. Bohužel nemohu poradit, nemám žádné zkušenosti. Rozhodující je ale tvar a variabilita trysky. je důležité aby vzduch vytvaroval paprsek barvy tak, aby se nerozstřikoval a tvořil ostré rozhraní.
Viděl jsem v chodu pouze předraženou Boschku. U té to ale fungovalo perfektně.
Dalo se stříknout do rohu místnosti a nemusela se druhá stěna zakrývat nebo jen tak pro jistotu. Takže doporučuji nákup podle reálné zkušenosti.

Další odpovědi
tom004

Koupil jsem ji před více než rokem,právě na Aukru,včetně daňového dokladu,záruky a všeho co k tomu patří.Už si odmakala dost,u bráchy,k­amarádů a používám ji i já.Zatím bez jakýchkoliv poruch.Tenkrát byla v akci,novinka, pouze pro uživatele Aukra za cca 760,– Kč,včetně poštovného.Nabízel je český obchod,myslím,někde od Brna.Levnější,než je v odkazu jsem neviděl.