Avatar uživatele
Papundekl

Jakou malířskou pistoli?

Dobrý den, chtěla bych manželovi koupit k vánocům malířskou pistoli a našla jsem několik recenzí. Chtěla bych mu koupit tu z tý televize. Našla jsem něco tady na stránce http://www.ma­lirskapistole­.cz a pak bych se chtěla zeptat, jestli se někde dá koupit levnějc? Nechci nic z Aukra, protože tam to prodává kdejaký polák a chci danový doklad a záruku. Díky. Kdyby šel nějaký slevový server nebo tak něco.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4484 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Také po nějaké pokukuji. Bohužel nemohu poradit, nemám žádné zkušenosti. Rozhodující je ale tvar a variabilita trysky. je důležité aby vzduch vytvaroval paprsek barvy tak, aby se nerozstřikoval a tvořil ostré rozhraní.
Viděl jsem v chodu pouze předraženou Boschku. U té to ale fungovalo perfektně.
Dalo se stříknout do rohu místnosti a nemusela se druhá stěna zakrývat nebo jen tak pro jistotu. Takže doporučuji nákup podle reálné zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Koupil jsem ji před více než rokem,právě na Aukru,včetně daňového dokladu,záruky a všeho co k tomu patří.Už si odmakala dost,u bráchy,k­amarádů a používám ji i já.Zatím bez jakýchkoliv poruch.Tenkrát byla v akci,novinka, pouze pro uživatele Aukra za cca 760,– Kč,včetně poštovného.Nabízel je český obchod,myslím,někde od Brna.Levnější,než je v odkazu jsem neviděl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek