vita

Jakou ma vybavu peugeot 306??

Opět zdravím majitele pežotů 306.Vlastním Peugeot 306 1.4 palm beach r.98 kombi. Prosim,kdo mi poradi jakou ma tento model vybavu nebo jestli se da neco najit na internetu.Mam jeste kratky model r.94 a kombika mam par mesicu.Dik da radu a nabidky.

Odpovědi
Reckini

Jděte do garáže, nebo kde parkujete. Tam najděte své auto a koukněte se jestli má el. ovládaná okna, el. zrcátka, cd přehrávač, … Myslím že výbava bude více méně individuální :)