panxnotdead

Jakou má spotřebu křovinořez na hodinu?

V průměru.. je mi jasný, že si každý křovinořez vezme jinak, ale kolik je ten průměr na 1h?

Odpovědi
anonym

Spotřeba benzinu závisí na pracovních podmínkách a roztáčení motoru do nejvyšších otáček.Je to ale individuální,něk­teré stroje spotřebují cca 0,5–1litr za hodinu dle náročnosti práce a zatížení motoru,v neposlední řadě hraje roli obsah motoru.
Např.Honda uvádí toto:
http://www.hon­dabrno.cz/kro­vinorezy/

arygnoc

…" je mi jasný, že si každý křovinořez vezme jinak, ale kolik je ten průměr na 1h?"

no a kde je problém?
každý krovinorez si priemerne za hodinu vezme inak.
hm?

;-Q