Michal Kole

Jákou má sílu stisku pes o velikosti cca 30 cm a člověk? Z fyziky vím, že tlaková síla, záleží na velikosti plochy zubu.

Nejlepší odpověď
briketka10

máš na mysli, že bychom se např.
s Yorkšírem prali zuby o jeho nové
prasátko to nevím a zakousli bychom
se do sebe ??

Další odpovědi
badisko

zalezi na vice faktorech namatkou …velikost psa ..rasa …cviceni …ikdyby jsi mel 2 uplne stejne psy a jedem by se doma zuzlal klaciky atd a druheho by jsi cvicil na rukav …tak si muzes domyslet ktery bude mit vetsi stisk…ikdyz no a u pasa kterej ma 30 cisel bude zalezet na rase

led

Briketka10, v tom prípade by to váš Yorkšír vyhral, aj keď možno sila stisku by fyzicky bola menšia, ale tvar zubov a spôsob stisnutia ho predurčil za víťaza.
Tento problém už riešila na Discovery známa dvojica Boriči mýtov