bowery

jakou má funkci blikající modem a co se stane, když bliká jen když je zapnutý PC, jinak ne?

Nejlepší odpověď
brillant

Přečtěte si návod na váš modem, hlavně funkci jednotlivých ledek a máte odpověď na vaši otázku.

Další odpovědi
Jsemtady

Ty diody signalizujou ledascos.
Jestli je zarizeni v proudu.
Zda je ok datovej signal.
Mno a zda probiha nejaka komunikace, to asi myslite vy. Pokud je to klasickeho modem napajenej ze zasuvky muze v poho fungovat i bez pc, jen vam nejspis neblika protoze mate pc vyple a tedy neodesilate ani neprijimate data.