Complex

Jakou lze ještě v dnešní době sehnat AGP slotovou grafickou kartu, která by měla HDMI port?

Odpovědi
Roman71

Prošlo mi rukama několik karet, ale pokud si dobře pamatuji, většina AGP grafik měla hlavně VGA konektor, popřípadě DVI. Občas se na grafice vyskytoval i S-Video konektor a na grabovacích i kompozitní žlutý cinch. Možná nějaký poslední typ AGP grafiky HDMI konektor měl, ale spíš bych tipoval, že HDMI porty byly až na PCI-Express grafických katrách.

Edison

Mám pocit, že z DVI existují konvertory na HDMI. Ovšem asi bych moc nepočítal s extra rozlišením…