KateBeckett

Jakou levnou dovolenou doporučujete?

Nemáte někdo zkušenost s dovolenou za přijatelnou cenu, tak do 25 tisíc pro 3 lidi? Nejlépe k moři a je jedno kam.

Odpovědi
Mc Merkurion

…na maltu, a je dobré to vzít přes zlaté písky…jezdim tak celoročně…

Drap

U nás v republice jsou tisíce míst, kde pořídíš dovolenou za třetinu, bez starostí a v pohodě. Osobně nemusí mít moře ani spousty lidí. Dovolená mně vyjde za stejnou cenu jako když jsem doma, a musím připočíst náklady na benzin.

Kelt

Sežeň si katalogy a hledej. My jsme byli na Mallorce 2 + 2 na týden za 20 000.

Baromut

Zkus si to zařídit sama, bez cestovky. My jsme teď byli na Korfu (hotel jsme objednali přes booking.com a letenky klasicky přes leteckou společnost) ve dvou za 11 000.

tnovakt

Nejlevnější a nejlepší je zařídit si dovolenou sám – letenky i ubytovaní člověk sežene levně na internetu z pohodlí domova. Za 25 se náplánovat dovoloná těměr kdekoliv v Jižní Evropě ;)

http://posvyose.cz/